MHP’DE,BOĞAZİÇİ BAŞKAN ADAYI EĞİTİMCİ METİN ALBAYRAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Boğaziçi İçin Canla Başla” sloganı ile çalışmalarına hız veren MHP Boğaziçi Belediye Başkan Adayı Metin Albayrak, Her gün artan destekler ile hedefe doğru hızlı bir şekilde ilerlediklerini ifade etti.

DMHA DÜZCE – Yıllarca devlete eğitim alanında hizmet eden Boğaziçi MHP Belediye Başkan Adayı Metin Albayrak, Kontenjan adayı Selim Kurt ve Belediye Meclis adayları Resül Sönmez, Basri Sarıgüzel, Kudret Duman, Davut Karaduman, Gökmen Alemdar, Ömer Danış, Sabahattin Yazgeldi ve Musa Uzunel ile gece gündüz Boğaziçi halkına yapacakları projeleri anlatarak seçim çalışmalarına devam ediyor. Ayırmadan, Ayrışmadan, Yılmadan, Yorulmadan Boğaziçi Belediye Başkanlığı için yarışan Metin Albayrak, belde halkının oyları ile Boğaziçi’nde çözülmeyen sorunun kalmayacağını söyledi.
“Güzel beldemizi adım adım dolaşıyoruz. Büyüklerimizin dualarıyla küçüklerimiz sevgisiyle her geçen gün çoğalarak zafere doğru gidiyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde, hemşerilerimizle buluşmamızda karşılıklı istişareler yapıyoruz. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Ortak akılla hareket ederek, daha yaşanabilir bir Boğaziçi için durmadan yorulmadan çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir