KURUMSAL KİMLİK TANITIMI YAPILACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi kurumsal kimlik değişimi ile ilgili çalışmalarını tamamladı. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 24 Mayıs Pazartesi günü “Yeni bir vizyon ile Düzce Belediyesi” sloganı adı altında Düzce Belediyesinin yeni kurumsal kimliğini ve logosunu tanıtacak.

Bir yandan şehrin değişim ve dönüşüm projelerini tek tek hayata geçiren Düzce Belediyesi diğer yandan da Belediyenin kurum kimliğinin değişmesine ilişkin çalışmalarını yürütüyor. İletişim kurmak için seçilen metotların önemli bir kısmını kapsayan kurumsal kimliğin değişmesi ile birlikte, Düzce Belediyesinin vizyonu da değişmiş olacak. Modern hatlara sahip, sadeleştirmiş, şehrin kimliğini, kültürünü ve renklerini yansıtacak olan yeni logo, Düzce halkının gücünü de simgeleyecek.

YENİ BİR LOGO, YENİ BİR VİZYON

“Yeni bir vizyon ile Düzce Belediyesi”sloganı ile yeni kurumsal logonun tanıtımı için hazırlıkların tamamlandığını kaydeden Başkan Özlü; “Kurumların; toplumlar gibi amaçları, değerleri, ilkeleri, kendilerine has özellikleri vardır. Bir kuruluşun tüm çalışanları tarafından benimsenen bu özellikleri ve kurallar bütünü, kurum kültürünü oluşturur. Saygın ve köklü kuruluşların temel özelliği, sağlam bir kurum kültürüne sahip olması ve bu kurum kültürünün tüm çalışanlar tarafından benimsenmesidir. Bir kuruluşun başarılı olabilmesi, sahip olduğu kurumsal kültürün temel değerlerini hayata geçirebilmesi ile mümkündür” ifadelerini kullandı.

Saygın ve güvenilir bir belediyenin önemine değinen başkan Özlü; “Saygın ve güvenilir bir Belediye inşa etmemiz, kurumsal başarımız açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Düzce Belediyesinin, kurumsal kültürün temel yapı taşlarından olan kurumsal kimliğine ilişkin çalışmalarımızı uzun süredir titizlikle yürütmekteyiz. Bu çalışmayla amacımız, Düzce Belediyesi logosunun dengeli, tutarlı ve Belediye şirketlerimizin iletişimlerine  olumlu katkı sağlayacak bir  imari anlayışla kullanılmasını sağlamaktır” dedi.

Düzce Belediyesinin yeni logosu 24 Mayıs Pazartesi günü saat 11:00’de Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde düzenlenecek lansman toplantısı ile tanıtılacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir