KİMSENİN HAKKI DA HADDİ DE DEĞİLDİR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce’deki bazı siyasi parti il başkanlarının, siyasi parti liderleri ile ilgili hakarete ve iftiraya varan söylemlerini kendilerine iade ettiklerini belirterek, “Genel başkanımıza hakaret etmek kimsenin hakkı da haddi de değildir. Lütfen kendinize geliniz” dedi.

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, bazı il başkanlarının Siyasi Parti Genel başkanları hakkında hakaret ve iftara dolu söylemler yaptığını, belirterek, “Sizlere makamları emanet eden partililerinize saygımız ve hürmetiniz gereği konuyu kişiselleştirmemeye özen gösterdiğimizi bilin” dedi.
Er, “Son günlerde Düzce siyasetinde özellikle mevkidaşlarımızdan bazılarının siyasi parti liderleri ile alakalı yakışıksız açıklamalar yaptıklarını, hakarete varan söylemlerde bulunup fotomontaj ile iftiraya varan sosyal medya paylaşımlarında bulunduklarını üzülerek takip etmekteyim. Her siyasi parti lideri kendi teşkilatı için şüphesiz kıymetlidir, özeldir. Diğer siyasi partilerin kendi genel başkanlarına yönelik yakışıksız ifadelere ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan fotomontajlı iftiralara tepki verip vermemeleri kendi tercihleridir Lakin İyi Parti Düzce Teşkilatı kendi Genel Başkanı ile alakalı atılan iftiralara ve dile getirilen yakışıksız söylemlere karşı tepkisini her zaman ortaya koymuştur ve koymaya devam edecektir. Dolayısı ile “Çirkin “ ifadelerinizi size aynen iade ediyoruz Siyaset içinde eleştiriyi elbette barındırır. Fakat bizim genel başkanımıza hakaret etmek kimsenin hakkı da haddi de değildir. Lütfen kendinize geliniz
Partinize oy veren, gönül veren ve size bulunduğunuz makamları emanet eden partililerinize saygımız ve hürmetiniz gereği konuyu kişiselleştirmemeye özen gösterdiğimizin de idrakini sizlerden özellikle rica edeceğim. Bu tarz eylemleri ve söylemleri halkımızın da sizlere yakıştırmayacağının bilincinde olmanızı tekraren istirham ederim.
Mühür sizde yetki sizde.. İcraat makamındasınız. Allah’ın size verdiği bu büyük lütfu bu tip yakışıksız işler için değil Düzcelilere hizmet etmek için kullanmanızı diliyorum. İnsanlara hakaret etmekten vazgeçin. Millet sizden icraat, dertlerine çare bekliyor. Bırakın artık bu tarz siyaseti . Yakışmıyor …Ayıptır” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir