Kendisine çarpan motorsikletliyi dövdü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kalıcı Konutlarda yaşanan ve motosikletli bir kadının başka bir kadına çarparak yaşanan kavga olayının aslı ortaya çıktı. Motosikletli kadının O.T isimli genç adamın eski kız arkadaşı olduğu ve sık sık O.T ile yeni evlendiği Ö.T’yi hem fiziki hemde sosyal medya aracılığı ile taciz ettiği öğrenilirken, ayrıca Yeliz M’nin, Ö.T’ye motosikleti ile özellikle çarptığı iddia edildi.

Kalıcı Konutlarda yaşanan olayda Yeliz M isimli kadının motosikleti ile ilerlerken Ö.T isimli kadına çarptığı ve Ö.T’nin Yeliz M isimli kadını darp ettiği görülüyor. Gelen bilgilerde Ö.T’nin yaşadığı kıskançlık krizi nedeniyle bu olayı gerçekleştirdiği iddia edilse de işin aslının başka olduğu anlaşıldı.
Haber üzerine gazetemize ulaşan Ö.T’nin eşi O.T, Yeliz M ile daha öncede gönül ilişkisi yaşadığını ve evliliğe karar verdiğinde Yeliz M’nin kıskançlık krizine girdiğini söyledi.

HEM FİZİKİ HEM SOSYAL MEDYADAN TACİZELERE BAŞLAMIŞ

İddiaya göre Yeliz M isimli kadın O.T’nin evlenmesini hazmedemeyerek, O.T ve Ö.T’nin mutlu yuvalarının bulunduğu alanda gezerek hem fiziki hem sosyal medyadan tacizlere başladı. Yeliz M, sık sık bölgeye giderek sosyal medya hesaplarından fotoğraflar, hikayeler ve gönderiler paylaşmaya başladı.

UZAKAŞTIRMA KARARI VERİLMİŞ

Mutlu evlilikleri bulunan ve henüz evleneli iki ay olan O.T ve Ö.T ise tacizlere daha fazla dayanamayarak Yeliz M hakkında şikayette bulundular. Şikayet üzerine Yeliz M hakkında uzaklaştırma kararı verildi. Ancak Yeliz M uzaklaştırma kararını ihlal ederek yine aynı bölgede gezmeye başladı.

OLAY GECESİ ÖZELLİKLE ÇARPTI

Olayın yaşandığı ve kameralara yansıyan gecede ise motosiklet sürücüsü Yeliz M., daha önce yolda eşini bekleyen O.T ile görüşmek istedi. Ancak ret cevabı alınca gezintiye çıkan eşi Ö.T’yi yol ortasında fark etti. Motosikletin farlarının avantajını kullanan Yeliz M, Ö.T’ye süratli bir şekilde çarptı. Ö.T ise olayın şoku ile kendisine gelmeye çalışırken kendisine çarpanın Yeliz M olduğunu fark edince iki kadın kavgaya tutuştu. Olayla ilgili olarak soruşturma devam ederken, diğer yandan Yeliz M’nin poliste verdiği ifadelerin tutarsız olduğu öğrenildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir