KELEŞ SAHADAN AYRILMIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti düzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor.
31 Martta yapılacak Mahalli İdareler seçimlerine İyi Parti listelerinden aday olan Mehmet Keleş sahayı boş bırakmıyor. Sabah saatlerinde başladığı seçim çalışmaları için Düzce’yi karış karış geziyor. “Elini tutmadığın, gözüne bakmadığın seçmen senin değildir” prensibiyle hareket eden Keleş gece geç saatlere kadar halkın içinde olmaya gayret gösteriyor. Şehrin bir çok noktasında esnaf ve kahvehane ziyaretlerini sürdürüyor.
Temas ettiği vatandaşlar tarafından geçmiş dönemlerde yaptığı başarılı işlerin takdirini toplarken bir yandan da vatandaşların mevcut belediye yönetiminden yana şikayetlerini dinliyor.
Ulaşımdan içme suyuna, spordan sanata bir çok alanda hiç yapılmayan yada eksik yapılan işlerle ilgili yeni projelerini paylaşan Keleş, vatandaşlardan tam not almaya devam ediyor.
Yeşiltepe mahallesi ziyaretinde mahalle sakinlerinin “Hiçbir hizmet alamıyoruz, günlerce susuz kaldığımız oldu, ulaşım zaten başlı başına bir sorun” şeklinde ki şikayetlerini dinleyen gerekli notlarını alarak “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren çözüm noktasında tüm enerjimizle bu konuların üzerinde duracağız” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir