İTFAİYE YAVRU KEDİYİ SAHİBİNE TESLİM ETTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce’de bir otomobilin motor kaputuna saklanan ve Düzce Belediyesi İtfaiye erleri tarafından kurtarılıp koruma altına alınan yavru kedinin  Bolu’da bir oto galericiye ait olduğu anlaşıldı. Kurtarma operasyonunun basında yer almasının ardından, yavru kediyi tanıyan sahipleri, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne gelerek kediyi teslim aldı.

Geçtiğimiz günlerde Düzce’de bir otomobilin motor kaputuna saklanan yavru kedi itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak koruma altına alınmıştı. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin uğraşları sonucu kurtarılan yavru kedinin görüntüleri yerel ve ulusal basında geniş yer bulmuştu. İtfaiye Müdürlüğü bahçesinde bakıma alınan yavru kedinin sahipleri Mustafa Samurkaş ve Musa Alagöz,  yerel ve ulusal basında çıkan haberlerin üzerine Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ile iletişime geçti.

BOLU’DAN DÜZCE’YE SATILAN ARACIN KAPUTUNDA GELMİŞ

Bolu’da ikamet eden  Mustafa Samurkaş ve Musa Alagöz, yavru kedinin Düzce’ye sattıkları panelvan tipi aracın kaputunda geldiğini yerel ve ulusal basında çıkan haberlerden öğrendi. Yavru kedi ve annesine Bolu’da işlettikleri oto galeri firmasının bahçesinde baktıklarını söyleyen Alagöz ve Samurkaş hem çok şaşırdıklarını hem de kedilerinin bulunduğu için mutlu olduklarını dile getirerek; “Oto galeri firmamızın bahçesinde kaybettiğimiz yavru kedimiz, sattığımız aracın kaputuna gizlenerek Düzce’ye kadar gelmiş. Yavru kediyi çıkan haberlerde tanıdık, hem şaşırdık hem de çok mutlu olduk. Düzce’ye gelirken yanımızda yavru kedinin annesini de getirdik.  Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeline kedimizi kurtarıp himaye altına aldıkları için çok teşekkür ederiz” dedi.

“SAĞ SAĞLİM TESLİM ETTİK”

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürü Mehmet Ali Kahraman yavru kediyi yuvasına kavuşturdukları için  mutluluk duyduklarını dile getirdi. Yavru kediye  İtfaiye bahçesinde 4 gün titizlikle bakıldığını ifade eden Kahraman, Bolu’dan gelen hayvanseverlere de hassasiyetleri için teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir