Hakan Yaman: “Oyunculuk başka bir segment modellik başka bir segment benim için’’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Başarılı model Hakan Yaman oyunculukta da iddialıyım diyor. Sinemaport.com sitesinden  Alper Ergez’in sorularını yanıtlayan oyuncu çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Oyunculuk yeteneğini ilk olarak annesinin  keşfettiğini belirten oyuncu sonrasında da çeşitli dizi, sinema ve tiyatro oyunlarında rol aldığını belirtti. Sonrasında oyunculuk eğitimlerini tamamlayan oyuncu aynı zamanda modellikle de ilgilenmektedir.  Şimdilerde ‘’Model Of Models 2023’’ yarışmasının finalistlerinden biri olarak seçildi ve hazırlıklarına başladı.
Alper Ergez’in modelliği ve oyunculuğu beraber mi yürüteceksiniz sorusuna ise şöyle bir cevap verdi: ‘’ Tabii ki de ama hep bir algı var yarışmalarda da bazı gençler sırf oyunculuk için bu basamağı kullanıyorlar. Onu sakın öyle düşünmeyin. Bazı model ve oyuncular modellik yaparak kendine prestij katarak oyunculuğa geçtiler ama eğitimini alarak görerek ve işiterek kendini geliştirerek geldiler. Bende zaten yıllardır bu sektörde olan biri olarak söylüyorum Oyunculuk başka bir segment modellik başka bir segment benim için’’ dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir