Gençlik ve Spor Bakanlığından Düzce’ye 700 Milyon Liralık Yatırım

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Osman Aşkın Bak, Düzce’ye yapılacak yatırımların müjdesini verdi.
Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Düzce’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, gençler için spor tesislerinin ve yatırımlarının artacağını ifade etti.
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Düzce’ye 700 milyonluk yatırımın yapılacağını duydurdu. 1 Adet Çok Amaçlı Spor Salonu, 1 adet 330 kapasiteli erkek yurdu, 1 adet Okçuluk Salonu, 1 adet Atletizm Sahası, 2 adet Mahalle Tipi Gençlik Merkezi, 1 adet Kapalı Halı Saha, 2 adet Cep Spor Salonu, 3 adet Halı Saha ve açık spor alanları yatırımlarının müjdesini verdi.
İlk ziyaretini Düzce Valiliğine gerçekleştiren Bakan Dr. Osman Aşkın Bak’ı Düzce Valisi Selçuk Aslan ve beraberinde ki heyet karşıladı. Burada ki ziyaretini tamamlayan Bakan Bak, daha sonra Düzce Gençlik Merkezini ziyaret ederek faaliyetler hakkında İl Müdürü İsa Yazıcı’dan bilgiler alarak sporcularla da sohbet etti. Daha sonra özel gereksinimli çocuklarla birlikte horon oynadı. İdman gerçekleştiren minik futbolcuları da ziyaret eden Bakan Bak, burada çocuklarla sohbet ederek, penaltı kullandı. Ortaya sıcak görüntüler çıktı.
İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda sporcular ve gençlerle bir araya gelen Bakan Dr. Osman Aşkın Bak ve Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, gençlerin sorun ve isteklerini dinledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir