Gençlik Merkezleri Öğrencilere Kalem Dağıttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Gençlik Merkezi ile Kalıcı Konutlar Konuralp Gazi Gençlik Merkezi, Eğitim ve öğretim yılının ilk gününde gönüllü gençlerle birlikte Aydınpınar İlkokulu ve Kaynaşlı Üçköprü İlkokulunu ziyaret etti. Öğrencilere çeşitli hediyeler takdim ederek; onların heyecanlarına ortak oldular.

“Genç Dönüşüm” projesi kapsamında ÖSYM sınavının sonunda toplanan kalem setleri okullara dağıtıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığınca yürütülen “Genç Dönüşüm” projesi meyvelerini vermeye devam ediyor. ÖSYM sınav sonunda kırtasiye malzemeleri Düzce Gençlik Merkezi ve Kalıcı Konutlar Konuralp Gazi Gençlik Merkezi gönüllüleri tarafından açılan stantlarla toplandı. Gençlik Merkezleri tarafından toplanan kalem, silgi ve kalemtraş malzemeleri Aydınpınar İlkokulu ve Kaynaşlı Üçköprü İlkokuluna dağıtıldı.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, “Genç Dönüşüm” projesi kapsamında 350 adet kalem, silgi ve kalemtraş topladık. Gençlik Merkezi gönüllüsü arkadaşlarımız ÖSYM Sınavında stant açarak bu kırtasiye malzemelerini topladı. Öğrencilerimizi mutlu etmek için Bakanlığımız böyle bir kampanya düzenledi. Böylece kalemler sadece sınavlarda kullanılıp ziyan olmayacak.” şeklinde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir