Erasmus+ Programı Stratejik Ortaklık Projesinin Kapanış Toplantısı Akçakoca’da Gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Üniversitesi’nin yürütücü kurum olarak yer aldığı “VOCATIONAL-WEB-LEAP: An Open Source e-Learning Platform for Training Vocational Students, Apprentices and Graduates on Web Design and Development” isimli Erasmus+ Programı Stratejik Ortaklık Projesi’nin kapanış toplantısı Akçakoca’da gerçekleştirildi.

Düzce Üniversitesi’nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya 5 farklı ülkeden 18 araştırmacı katıldı. Düzce Üniversitesi adına toplantıya katılan proje yürütücüsü İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. İstemi Çömlekçi, web tasarımı öğrenmek isteyenler için ücretsiz online bir e-öğrenme platformu oluşturulduğunu dile getirdi.

Web tasarımının basic, advance ve more advance seviyesi olmak üzere üç farklı modül olarak ele alındığı projede, her bir modülde 26 ayrı konu anlatımı, değerlendirme testi, video anlatımı ve alıştırma bulunuyor.

Proje modülleri ortak ülkeler tarafından kendi dillerine çevrildi ve moodle eğitim platformu olan https://webleap.eu/moodle/ adresinden erişime açıldı. Proje kapsamında oluşturulan platform üzerinden 3 farklı seviyede ücretsiz olarak online web tasarımı eğitimi alınabiliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgiye http://vocwebleap.org  internet adresinden ulaşılabiliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir