Düzceli Gençler, Bakanlığında

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun daveti üzerine, Düzce Gençlik Merkezi Gönüllüleri Gençlik Spor Bakanlığı’nda bakan bey ile bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun daveti üzerine, Düzce Gençlik Merkezleri gönüllülük hareketlerine katılan 44 gençten oluşan kafile, Gençlerin Bakanlığında Gençlerin Bakanıyla bir araya geldi.

Bakanlıkta çeşitli ziyaretler yapılarak, samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda gençlik merkezlerinin örnek oluşturabilecek projeleri, hayata geçen ve geçirilecek olan projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Bakan Kasapoğlu, her bir gençle ayrı ayrı ilgilenerek onların duygu ve düşüncelerini, gençlik için olan fikirlerini dinledi. Ayrıca gençlerin hayata geçirilecek projelerini de dinleyen Bakan Kasapoğlu, Düzce gençlerine birden çok destek sözü verdi.

Toplantı sonunda Düzce Gençlik Merkezi gönüllüleri ufak bir müzik dinletisi yaptı. Gönüllü gencin yaptığı bakan beyin resmi kendisine hediye edildi. Düzce’nin gençleri için sürpriz ve kuvvetli desteğin alındığı bakanlık programı; Anıtkabir, Hacı Bayram Veli Camii, 1. Ve 2. TBMM, Millet Camii, Millet Kütüphanesi, Tacettin Dergahı, Hamamönü ve 15 Temmuz Müzesi ziyaretleri ile sona erdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir