DÜZCELİ 200 GENÇ TEKNOFEST ANKARA’DA

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST2023, Ankara’da kapılarını ziyaretçilere açtı. Düzce Belediyesinin organizasyonu ile Düzceli 200 gençte açılış gününde Teknofest’te yerini aldı.

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST2023, Ankara’da kapılarını ziyaretçilere açtı. Düzceli 200 gençte Düzce Belediyesinin organizasyonu ile Teknofest’e yer aldı.

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sosyal medya üzerinden düzenlenen etkinlik sonunda yapılan çekilişle TEKNOFEST’e katılma hakkı elde eden 200 genç, bu sabah Düzce Belediyesi önünden Ankara’ya hareket etti.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücülüğünde düzenlenen, 30 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında çeşitli gösteriler ve teknoloji yarışmalarına ev sahipliği yapacak olan Ankara’ya yola çıkan gençler, teknoloji ve girişim yarışmaları, hava gösterileri, hava ve kara araçları sergisi, eğitici atölye etkinlikleri, dikey rüzgâr tüneli, simülasyon deneyim alanları, “Refik Anadol Makine Hatıraları: Uzay” Sergisi, planetaryum gösterimleri, sahne gösterileri ve çeşitli aktivitelerle dolu dolu bir gün geçirecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir