Düzce’de Cumhuriyetin 100. Yılında Kamu Spor Oyunları Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce’de düzenlenen Kamu spor oyunları basketbol, voleybol ve masa tenisi turnuvası tamamlandı.
Gençlik ve Spor Bakanlığının 2023-2024 sezonu faaliyet programında yer alan Cumhuriyetimizin 100. Yılı kapsamında düzenlenen Kamu Spor Oyunları Kurumlar arası Voleybol, Basketbol ve Masa Tenisi Turnuvası Düzce’de tamamlandı.
Kamu kurum ve kuruluşları personellerinin daha sağlıklı yaşamaları, iş verimliliğinin artırılması, kurumlar arası sosyal ilişkilerin daha sıkı hale getirilmesi ve spor bilincinin tüm yaş gruplarına aktarılabilmesi amacıyla düzenlenen Kurumlar Arası Müsabakalar renkli ve eğlenceli anlara sahne oldu.
Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde başlayan Kamu Spor Oyunları 3×3 basketbol, voleybol ve masa tenisi branşlarında yapıldı.
Yapılan müsabakalar sonunda erkek voleybolda Düzce Kapalı Cezaevi birinci, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ikinci, kadın voleybolda Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü birinci, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ikinci, erkek basketbolda Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü birinci, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ikinci, masa tenisi kadınlarda Düzce Milli Eğitim Müdürlüğü birinci, Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ikinci olurken erkeklerde ise Düzce Atatürk Devlet Hastanesi birinci ve Düzce Milli Eğitim İl Müdürlüğü ikinci oldu.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir