Düzce Üniversitesi Anaokulunda Ön Kayıt Heyecanı Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Milli Eğitim İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Düzce Üniversitesi Anaokulu, 2021-2022 ön kayıtları, 5 Temmuz 2021 tarihinden itibaren alınmaya başlandı.

 

Kontenjan olarak belirlenen 3, 4 ve 5 yaş gruplarına yoğun ilginin olduğu Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda, pandemi şartları gereğince sınırlama getirilebileceğini düşünen yetkililer, ailelerden ön kayıtlar için geç kalmamalarını istedi.

 

Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda; 08.00-13.00 saatleri arasında okul öncesi eğitimi, 13.00-17.00 saatleri arasında ise, kulüp etkinlikleri (sosyal faaliyetleri) uygulanıyor. Eğitim-öğretim programı Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına göre yapılıyor. Ayrıca öğrencilere; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi atıştırmalık şeklinde beslenme hizmeti de veriliyor.

 

Düzce Üniversitesi Anaokulu; Düzce Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından tahsis edilen deneyimli, donanımlı ve güçlü kadrosuyla, öğrencilere kaliteli bir eğitim-öğretim sunuyor. Ayrıca, gerçekleştirilen sosyal faaliyetlerle ve Düzce Üniversitesi’nin de destekleriyle tam donanımlı bir okul öncesi eğitiminin alınmasına olanak sağlıyor.

 

Düzce Üniversitesi Anaokulu, yeterli sayıda deneyimli eğitim kadrosuna sahip olup, yardımcı personellerle de destekleniyor. Ayrıca yürütülen sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel faaliyetlerle de öğrencilerini geleceğe en iyi şekilde hazırlıyor.

 

Düzce Üniversitesi lojmanları yanında yer alan anaokuluna ön kayıtlar şahsen yapılıyor. Ön kayıt ve bilgi almak için 0-380-5421017 telefon numarasından yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.

Bu e-posta mesajı ve ekleri gönderildiği kişi ya da kuruma özeldir ve gizlidir. Ayrıca hukuken de gizli olabilir. Hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanamaz ve yayınlanamaz. Mesajın yetkili alıcısı değilseniz hiçbir kısmını kopyalayamaz, başkasına gönderemez veya hiçbir şekilde kullanamazsınız. Eğer mesajın yetkili alıcısı veya yetkili alıcısına iletmekten sorumlu kişi siz değilseniz, lütfen mesajı sisteminizden siliniz ve göndereni uyarınız. Gönderen ve Düzce Üniversitesi, bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü ve güncelliği konusunda bir garanti vermemektedir. Mesajın içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından, saklanmasından, gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve sisteminizde yaratabileceği zararlardan Düzce Üniversitesi sorumlu tutulamaz. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir