Düzce TSO’nun A Sınıfı Oda Belgesi Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

6-7 Kasım 2019 tarihlerinde Türk Loydu Baş Denetçisi H. Ali Güneş tarafından gerçekleştirilen TOBB Oda Akreditasyon Sistemi Belgelendirme Denetimi sonucunda 2014 yılından itibaren odaya kazandırılmış olan C seviyesi Akreditasyon Belgesi, A Seviyesine taşındı. Düzce Ticaret ve Sanayi odası 102 temel kriteri olan Akreditasyon Değerlendirme Kriterlerinden birçoğunu başarılı şekilde hayata geçirerek Türkiye genelinde ilk kez C sınıfından A sınıfına yükselen oda olmuştur.

Belgenin Düzce TSO’ya ulaşması dolayısıyla bir açıklama yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin; “Pandemi nedeni ile bu ay içerisinde tarafımıza ulaşan A sınıfı Akreditasyon Sistemi Belgesini almamızda katkısı olan Yönetim Kurulumuz, Oda Meclisimiz ve Meslek Komitelerimize ve Oda personelimize çok teşekkür ediyor, odamızın sürekli gelişim odaklı çalışma anlayışı ve yönetişim ilkesini önceleyen bir yapıdan ayrılmayarak başarılarını daha üst seviyelere çıkaracağı konusundaki inancımızı ilk günkü gibi koruyoruz.

Denetim öncesinde, 20 Mart 2019 tarihinde Odamıza TOBB Oda Akreditasyon Sistemi Geliştirme ziyareti de gerçekleştiren Sayın Haluk Ali Güneş’in, bu ziyaretinde sistemimizin geliştirilmesine yönelik çok değerli öneriler ile takip edeceğimiz yol haritası konusunda vermiş olduğu bilgiler başarıya ulaşmamızda bize rehberlik etmiştir. Bu konuda kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir