Düzce TSO Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgesini de Aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası kalite belgelerine bir yenisini daha ekledi ve TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesini de alarak müşteri memnuniyeti noktasında kalitesini belgelemiş oldu.

Düzce TSO Yöneyim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgesinin alınması konusunda yapmış olduğu değerlendirmede; “Düzce TSO Üyelerinin, odamızın varlık sebebi olduğu bilinciyle hareket etmekte ve üye ilişkilerini yönetmeyi bu temel prensip üzerine yerleştirmektedir. Bölgesinde kanaat önderi konumda olan odamızın amacı, üyelerini kurumsal ve ekonomik olarak daha etkin konumuna getirmektir.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası üye memnuniyeti konusunda her geçen gün yenilikler geliştiren, üyeleri ile tüm iletişim kanallarını aktif şekilde kullanarak daha fazla diyalog kuran, üyelerin talep ve önerilerine anlık karşılıklar üreten bir oda durumundadır. Yönetim Kurulumuz ve personellerimizle birlikte üyelerimizin her koşulda yanlarında olmaya, oluşabilecek sorunlarını en kısa zamanda çözmeye gayret ediyoruz. Üyelerimizden aldığımız geri dönüşleri önemsiyor, bu alanlarda çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızın bir meyvesi olarak da Müşteri Memnuniyeti Yönetim Belgesini almaya hak kazandık. Belgenin alınmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir