Düzce TSO Küçük Sanayi Sitesi Sorunları İçin Harekete Geçiyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 4 ve 6. Meslek Komitesi müşterek toplantıda bir  araya gelerek Küçük Sanayi Sitesi’nin sorunlarıyla alakalı olarak kapsamlı çalışma yapılması konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

Düzenlenen müşterek komite toplantısına Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcıları Cemal Aksan ve İbrahim Canpolat, Düzce Demirciler Odası Başkanı Murat Geçici, Düzce TSO 4 ve 6. Meslek Komitesi üyeleri katıldı.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan su baskını ile bir kez daha gündeme gelen Küçük Sanayi Sitesinin altyapı ve genel sorunlarıyla ilgili DSİ, Belediye, Sedaş, Özel İdare gibi kurumların alması gereken önlemler ile önümüzdeki süreçte yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçilebilmesi adına acil önlem alınması gereken konular gündeme getirildi.

Ağustos ayı içinde, Düzce TSO ev sahipliğinde, Küçük Sanayi Sitesi esnaflarının toplu şekilde yer alacakları, ilgili kamu kurumlarının da davet edileceği Küçük Sanayi Sitesi İstişare toplantısı yapılmasına karar verilirken, toplantıya kadar olan sürede de sorunların detaylı şekilde araştırılmasına, gündemin bu araştırmalar sonucunda oluşturulmasına karar verildi.

Toplantıyla ilgili konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cemal Aksan, “Yönetim Kurulu Başkanımızla birlikte hemen her yağmurda sorun yaşayan ve oradaki üyelerimize maddi zarar yaşatan Küçük Sanayi Sitesinin sorunları için kapsamlı bir çalışma yapma niyetindeyiz. Gerek kamu kurumlarımız gerekse oradaki üyelerimiz ile hızlıca koordine olarak sorunlarımızı tespit edip, ilgili kamu kurumları ile gerekli yazışmaları yapacağız” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir