Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’ndan TOBB’a Ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar ve beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete; Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Canpolat, Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri katılım sağladı.

Ziyarette; Düzce TSO’nun yeni hizmet binası projeleri TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na sunuldu. Yeni hizmet binasının ivedilikle hayata geçirilmesi konusunda talimat veren Hisarcıklıoğlu, her konuda destek vereceklerini ifade etti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada; “Seçimi tamamladık. Yeni dönemde çok genç bir ekibimiz var. Çok donanımlılar. İnşallah Düzce’ye en güzel hizmeti yapmak için mücadele edeceğiz. Bugün de Sayın Başkanım M. Rifat Hisarcıklıoğlunu ziyaret ettik. Kendilerinden bazı konularda tecrübelerinden istifade ettik. Ben iki dönemdir meclisteyim. Çok uzun zamandır başkanımızı tanıyorum. Rifat Başkanımız başarılı bir yönetici. İnşallah tüm oda ve borsaların desteğiyle başarılı bir şekilde seçimlerden çıkacaktır diye düşünüyorum. Tabi ki Düzce’nin desteği tam anlamıyla Rifat Başkanımladır. Her zaman kendilerinin yanındayız. ” ifadelerini kullandı.

Düzce TSO’dan Milletvekillerine Ziyaret

Düzce TSO yeni dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri birlikte 22 – 27. Dönem AK Parti Düzce Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkan Vekili Fahri Çakır, 27. Dönem MHP Düzce Milletvekili, İçişleri Komisyonu Üyesi Ümit Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde; Çakır ve Yılmaz ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirirken yeni dönem TSO Yönetimi ve Meclisi’ni Düzce’ye hayırlar getirmesini temenni ettiler.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Düzce TSO Yönetimi yeni hizmet binası konusunda, 22 – 27. Dönem AK Parti Düzce Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkan Vekili Fahri Çakır, 27. Dönem MHP Düzce Milletvekili, İçişleri Komisyonu Üyesi Ümit Yılmaz’dan destek talep etti. Çakır ve Yılmaz, Düzce TSO’nun Yönetime yeni hizmet binası konusunda destek sözü verdi.

Düzce TSO’dan Ayşe Keşir’e Ziyaret

Düzce TSO Yeni Dönem Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı – Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’i makamında ziyaret etti.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; Düzce’de kurulması planlanan gümrük müdürlüğü konusundaki son durum hakkında Ayşe Keşir’den bilgiler aldı. Bıyık ayrıca, yeni hizmet binası projesi için Keşir’den destek talep etti.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı – Düzce Milletvekili; Gümrük Müdürlüğü konusunda çalışmaların son aşamalara geldiğini en kısa sürede Düzce’ye Gümrük Müdürlüğünü kazandıracaklarını söyledi. Keşir, Düzce TSO yeni hizmet binası konusunda da azami desteği sağlayacaklarını sözlerine ekledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir