Düzce Erbakan ve Güloğlu’nu karşılamaya hazırlanıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Başkan Adayı Güloğlu’nun Düzce’de Genel Başkan Erbakan ilan edecek
Düzce Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ve Belediye Başkan adayı sanatçı Davut Güloğlu’nu karşılamaya hazırlanıyor.

Düzce’de yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi Türkiye çapında sürprize imza atarak Türkiye’nin tanıdığı ve sevdiği sanatçı Davut Güloğlu’nu Düzce belediye başkan adayı olarak göstermişti. Yeniden Refah Partisi genel merkezinde aday tanıtım toplantısında Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından tanıtılan Davut Güloğlu, Genel Başkan Erbakan ile birlikte cumartesi günü Düzce’ye gelecek. Seçim çalışmalarına başlayacak olan Davut Güloğlu için Kaynaşlı Otoyol gişelerinde karşılama töreni düzenlenecek.

Milli görüşün kalesinde Genel Başkan Erbakan duyuracak

1994 Yılında Refah Partisi Türkiye’de birçok ilin belediyesini alıp efsane Milli Görüş belediyeciliğini hayata geçirirken Düzce’de bu iller arasında yer almıştı. Milli Görüş belediyeciliğinin kalesi olan Düzce’de Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Davut Güloğlu ile birlikte Düzce’ye gelerek, Güloğlu’nun adaylığını bu defa Düzce’de Düzcelilere açıklayacak.

Yeniden refah Partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan ve Belediye başkan adayı Davut Güloğlu’nun Düzce’de seçim çalışmalarına başlayacağı program ise şu şekilde;
14.00 Kaynaşlı otoyol gişelerinde karşılama
14.00 Kaynaşlı gişelerde Davut Güloğlu basın açıklaması
14.10 Araç konvoyu ile birlikte Düzce merkeze hareket
14.30 Şehir merkezinde büyük araç konvoyu
18.30 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü KYK konferans salonu Düzcelilerle buluşma

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir