Davut Güloğlu Düzce Sahalarına İndi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yerel seçim çalışmaları çerçevesinde bir kahvehanede Düzcelilerin daveti üzerine giren Davut Güloğlu, hayata çay bardağı taşıyarak atıldığını belirterek Düzcelilere patron olmaya değil, garson olmaya geliyorum” dedi. Davut Güloğlu’nu karşısında gören Düzceliler Yeniden refah Partşisi Belediye Başkan Adayı Güloğlu’nu bağrına bastı.

Mart ayında yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına Merkez Camii de sabah namazı kılarak başlatan Yeniden refah Partisi Belediye Başkan adayı Davut Güloğlu ve parti teşkilatı daha sonra parti binasına geçti. Burada hafızların okuduğu fetih Suresine amin diyerek eşlik eden Davut Güloğlu ve Yeniden Refah Partisi teşkilatı daha sonra Düzce valisi Selçuk Asklan’ı makamında ziyaret etti. Ardından ise esnaf gezisi gerçekleştirdi.

İstanbul Caddesi üzerinde vatandaşların çay davetini kırmayan Davut Güloğlu, kahvehanede vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vatandaşların dertlerini dinleyen Davut Güloğlu, çözüm yolları için ise Yeniden Refah Partisi’nin iktidara gelmesi ve belediye seçimlerinde ise Kendisine oy verilmesini istedi.
“Düzcelilere patron değil garson olmaya geldim”

Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Davut Güloğlu, kahvehanede ayrıca çay bardaklarını eline sıralayarak, gençliğinde yaptığı çaycılık günlerini yaşadı. Kahvehanede bulunanlara çayları ikram eden Davut Güloğlu; “Ben hayatıma sanatçı olarak başlamadım. Çok küçük yaşlarda önce annemi ve daha sonra da babamı kaybettim. Ama hayattan da kopmadım. Ahlakımı, maneviyatımı koruyarak gençlik yıllarımda helalinden para kazanmak için çaycılık yaptım. Bardakları elime dizer çay dağıtırdım. O günlerden bu günlere geldiğimizde ben Düzcelilere patron olmaya değil garson olmaya geliyorum” dedi.
Seçim çalışmalarının ilk gün programı, esnaf gezisi ile devam etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir