DAHA GÜZEL BİR DÜZCE İÇİN EKİPLER SAHADA

3552-ekipler-calisiyor_2
Daha Fazla Göster

Düzce Belediyesi ekipleri il genelinde çim biçme, yabani otların temizliği ile parklardaki bakım çalışmalarını sürdürüyor. 13 ekip ile sabahın erken saatlerinde sahaya inen ekipler, yaptığı çalışmalarla şehri görüntü kirliliğinden arındırıyor.

Düzce Belediye Başkan Dr. Faruk Özlü’nün “Düzce bizim evimiz” sloganıyla başlatılan kent genelindeki hummalı çalışma sürüyor. Kentin dört bir yanında devam eden dev projelerin yanı sıra kronikleşmiş sorunların çözümü için de yeni adımlar atılıyor. Devam eden projelerin yanı sıra ekipler rutin bakım onarım ve temizlik çalışmalarını da aksatmadan sürdürüyor. Bu kapsamda çalışmalarına devam eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü şehir merkezi ve kent genelinde yaptığı dokunuşlarla Düzce’ye ayrı bir güzellik katıyor.

Günlük olarak programlanan çalışma takvimine göre hareket eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 80 saha personeli ve iş makinesi destekli 15 çalışanından oluşan 13 ekip ile sahaya inerek Düzce’yi baştanbaşa daha yaşanabilir halde tutmak için çaba sarf ediyor.

Bahçeşehir Bölgesi başta olmak üzere Kervan Kavşağı, Öztürkler Kavşağı ve D-100 genelinde yabani ot temizliği, dikenlik temizliği, mezarlıkların temizliği, ot biçme çalışmalarına aralıksız devam eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri,  Düzce’nin yeşil Düzce olarak anılmasının devamlılığını sağlamak için canla başla mücadelesini sürdürüyor.

resim yükle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

DuzceLife ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!