CHP Düzce il Başkanlığı, Yangın Bölgesine Destek Verecek!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Düzce İl ve Merkez İlçe örgütü bir haftadır devam eden orman yangınları için bir araya geldi. İl Başkanı Basri Karslıoğlu başkanlığında toplanan yöneticiler yaşanan felaketle mücadele için ne yapabilirizi masaya yatırdı.
Örgüt adına açıklamayı Karslıoğlu yaparken konuşmasında şu sözlere yer verdi;
“Günlerdir Türkiye’nin birçok bölgesinde yaşanan acı gelişmeleri üzüntü ile takip ediyoruz. Milli servetimiz olan onlarca ormanımız ve içinde yaşayan hayvanlarımız yok olurken,
vatandaşlarımız evlerini, yuvalarını terk etmek zorunda kaldı. Gelecek nesillere miras bırakacağımız daha yeşil bir Türkiye’yi hep beraber inşa etmek için bizde üzerimize düşen her türlü yardıma hazır olduğumuzu buradan bir kez daha bildirmek istiyoruz.
Biliyoruz ki çocuklarımıza, gelecek nesillerimize bırakacağımız en büyük miras, temiz bir dünya, temiz bir atmosferdir.
Bizlerde bu gün yönetim kurulumuzla birlikte acının yaşandığı bölgelere nakdi destekler yapma kararını aldık ve en kısa zamanda kendileri ile kontağa geçip, her zaman yanlarında olduğumuzu hissettireceğiz.
Öte yandan yangın bölgelerinde gece gündüz çalışma yürüten gerek AFAD, AKUT, İtfaiye uzman ekipleri ve personellerine, gerekse gönüllü olarak aktif rol alan yurttaşlarımıza teşekkürlerimizi bir borç biliyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir