Cansu Su’ya Sektörel Performans Ödülü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kocaeli Sanayi Odası tarafından bu yıl 14’cüsü düzenlenen Sektörel Performans Ödülleri etkinliğinde Düzce TSO Gıda Komitesi Başkanı ve Cansu Su Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Gülay, Gıda İşletmeleri Kategorisinde ödüle layık görüldü.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve diğer protokol üyeleri ile birlikte ödül törenine katılan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Cansu Su firmasının kendi alanında örnek kurumlardan biri olduğunu belirterek, bu tip ödül organizasyonlarının iş insanlarını yüreklendirdiğini, motive ettiğini ifade etti.

Cansu Su ve Yunus Emre Gülay’ı aldıkları ödül dolayısıyla kutlayan Şahin, programın düzenlenmesinde emeği geçen başta TOBB Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu olmak üzere tüm ekibi tebrik ettiğini de sözlerine ekledi.

Ayrıca, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Taşımacılık Sanayi Sektörü grubunda BOİ Ödülü Poliport Kimya Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Bitlis’e plaket takdim etti.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir