BELKA A.Ş. İLE KARİYER. NET BİRLİKTELİKLERİNİ GÜÇLENDİRDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi, bölgesel istihdamı artırmak amacıyla geçtiğimiz yıl imzaladığı protokolle Türkiye’nin en büyük online istihdam platformlarından Kariyer.net bünyesinde faaliyet gösteren ‘İşin Olsun’ birlikteliğini sürdürüyor. Bu kapsamda, Düzce BelKa İnsan Kaynakları A.Ş. ile Kariyer.net arasında geçen yıl başlatılan işbirliği bugün imzalanan protokolle 1 yıl daha ileriye taşındı.

Düzce Belediyesi iştirak şirketi BelKa İnsan Kaynakları A.Ş., iş ve işçi arayanlara yönelik daha hızlı istihdam fırsatı sunabilmek ve doğru ve güvenilir tercihlerin yapılabilmesi için Kariyer.net bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ‘İşin Olsun’ platformu ile gittiği güç birliğini tazeledi.

Bu doğrultuda, Prof.Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde bulunan BelKa İnsan Kaynakları A.Ş. ofisinde gerçekleştirilen imza törenine Düzce BelKa İnsan Kaynakları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Murat Gülmez, Genel Müdür Necla Erdoğan ile Kariyer.net Türkiye Kamu Projeleri Yöneticisi Berat Duru katılım sağladı.

31 Ağustos 2022 tarihinde istişare görüşmeleri sonucu imzalanan işbirliği protokolü kapsamında 14 Temmuz 2023 tarihi itibari ile gerçekleşen protokol üzerinde yapılan yenilikler için bir araya gelen kurum yetkilileri yapılan görüşmelere bağlı olarak işbirliğinin devamı protokolünü imzalayarak işbirliğini güçlendirmiş oldu.

Geçtiğimiz yıl yapılan protokolle istihdama yönelik önemli katkı sağlayan birlikteliğin yenilenmesiyle birlikte Düzce Belka İnsan Kaynakları A.Ş., gelen aday ve işverenleri “İşin Olsun”a yönlendirecek. İşverenler, ihtiyaç duydukları pozisyonları Düzce Belka İnsan Kaynakları A.Ş.’ye bildirecek ve iş ilanları ‘İşin Olsun’ uygulamasında yayınlanacak. İş ilanları tüm Düzce halkının başvurularına açık olacak.

Yetkililer ilana başvuran adaylarla doğrudan iletişime geçebilecekleri gibi uygun adaylarla görüşme yaparak ilgili işverenlere yönlendirilmesini de sağlayacak. İş arayan olarak başvuruda bulunan adaylar ise “İşin Olsun” uygulamasına yönlendirilerek üye olma ve süreç hakkında bilgilendirilecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir