BAŞKAN ÖZLÜ’DEN YENİ YIL MESAJI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü 2023 yılına girerken yayımladığı mesajında Düzce özelinde yapılan yatırımlar ve “Türkiye Yüzyılı”nın başlaması ile atılacak adımlara atıfta bulunarak vatandaşların yeni yılını tebrik etti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yeni yıl mesajında şu görüşlere yer verdi: “2023 yılı, Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 100’üncü yılı olması hasebiyle hepimiz için ayrı bir mutluluk ve heyecan uyandırmaktadır. Kuruluşundan bu yana ülkemize, milletimize ve bu toprakların potansiyeline katkıda bulunmak için yapılan çalışmalar, Aziz Millet’imizin çalışkanlığını ortaya koymaktadır. Bizim için artık yeni bir dönem başlamaktadır. Türkiye Yüzyılı; ülkemiz ve milletimiz için çok şey ifade ettiği gibi gelecek yıllardaki daha müreffeh Türkiye’ye adım adım yaklaştığımızın göstergesidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatılan büyük gelişim atağı, artık bir dönüşüm içine girmiş; şefkatin, gücün, barışın, haklının, istikbalin, dijitalin, değerlerin, istikrarın, kalkınmanın, sürdürülebilirliğin, huzurun, başarının, iletişimin, verimliliğin, üretimin, bilimin yüzyılında Türkiye Mucizesi’ni gerçekleştirmek için tüm imkanlarını seferber etmiştir. Son 20 yılda ortaya koyulan büyük başarılar ülkemizin geleceğinin daha parlak olduğunun en büyük kanıtıdır.

“İŞİMİZ DÜZCE, GÜCÜMÜZ SİZSİNİZ”

“Salgın sebebiyle geçirdiğimiz kayıp iki yıl, Düzce’mizde, ülkemizde ve hatta dünyada çok şeyi sekteye uğratırken bu sıkıntılı süreçte yaptıklarımızla, en az hasar alarak güçlü duruşumuzla girdiğimiz yolda emin adımlarla yürümeye devam ettik. Göreve geldiğimiz gün itibariyle hiç durmadan, yılmadan Düzce’miz için, her bir hemşehrimiz için imkanlarımızı sonuna kadar kullandık, çalıştık. Bugün aynı anda 9 ayrı büyük projemiz sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Son güne kadar da çözüm odaklı anlayışımız ve çalışma arzumuzla Düzce’mizi büyütmeye geliştirmeye devam ediyoruz. İşimiz Düzce, en büyük gücümüz sizler ve sizlerin bizden beklentileridir. Düzce Belediyesi vatandaşların emrine amadedir. Bu duygu ve düşüncelerle; 2023 yılının belediyemiz adına büyük çalışmalara imza atacağı, siz hemşehrilerimin sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçireceği, güzel vatanımızın ve Aziz Millet’imizin huzur ve refah içinde yaşamaya devam edeceği bir yıl olmasını diliyor, hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir