Ayın Personelleri Belli Oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personelleri belli oldu. Personellerden İmdat Dikçi, Recep Kayacan ve İsmail Pınar ayın personelleri seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personelleri belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede İl Müdürlüğünde satın alma birimi personeli olarak görev yapan İmdat Dikçi, spor uzmanı olarak görev yapan Recep Kayacan ve İnşaat Mühendisi olarak görev yapan İsmail Pınar ayın en başarılı personelleri seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, “Biz her ay ayın personeli olarak başarılı arkadaşlarımızı seçiyoruz. Bu ay da İmdat Dikçi, Recep Kayacan ve İsmail Pınar arkadaşlarımızı seçtik. Onları seçmemizin sebebi göstermiş olduğu üstün gayret ve işlerindeki özveridir. Biz de bundan dolayı arkadaşlarımızı ayın personelleri seçtik.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir