AssisTT Çağrı Merkezi Okulu İle Eğitimler Bahar Döneminde de Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Üniversitesi ile dünyanın en iyi çağrı merkezi seçilen AssisTT şirketi arasında 2020 yılında gerçekleştirilen iş birliği protokolü kapsamında, Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı öğrencilerine yönelik Çağrı Merkezi Okulu eğitimleri, 2020-2021 Bahar Dönemi’nde de başladı.

Güz Dönemi’nde sadece 2. sınıf öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilen eğitimler, bu dönem hem 1. hem de 2. sınıf öğrencileri için online olarak verilmeye başlandı. 1. sınıf öğrencileri için “Temel Düzey Çağrı Merkezi Hizmetleri Eğitimi” olarak 6 hafta boyunca, haftada 2 saat ve toplamda 12 saat olarak verilecek olan eğitimler, 31 Mart 2021 tarihinde başladı.

  1. sınıf öğrencileri içinse 2020-2021 Güz Dönemi’nde tamamlanan “Temel Düzey Çağrı Merkezi Hizmetleri Eğitimi”nin ardından 2020-2021 Bahar Dönemi’nde toplamda 14 saat verilecek olan “İleri Düzey Çağrı Merkezi Hizmetleri Eğitimi” 12 Nisan 2021 tarihinde başladı. İleri düzey eğitimler kapsamında öğrencilere “Koçlukvari Mentörlük”, “Duygusal Zekâ ve Pozitif Psikoloji”, “Nesiller Arası İletişim Y ve Z Kuşağı Yönetimi”, “Etkin Geri Bildirim Teknikleri”, “Takım Yönetimi”, “Liderlik”, “Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon” konularında eğitim verilmesi planlanıyor.

İleri düzey eğitimlerinin ilk dersi eğitmen Fatih Şirin tarafından gerçekleştirildi. İkinci derste ise Eğitmen Kübra Okumuş tarafından “Duygusal Zekâ ve Pozitif Psikoloji” konusu anlatıldı. Öğrenciler ayrıca, “Çalışan Bağlılığı ve Motivasyon” konusunu Berrin İşler’den dinlediler.

2007 yılında, yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olarak kurulan AssisTT, Türkiye’nin 24 ilinde ve 29 lokasyonda hizmet veriyor.  Geçtiğimiz günlerde çağrı merkezi sektörünün uluslararası anlamda en saygın ödüllerinden Contact Center World Awards EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) finallerinde En İyi Çağrı Merkezi Ödülü’nü kazanan AssisTT, Çağrı Merkezi Okulu projesiyle sektör profesyonelleri ve öğrencilere alanında uzman eğitmenlerle eğitim desteği vermeyi sürdürüyor.

şırnak escort

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir