ASLIHAN TÜYSÜZ, ‘İKTİDARA GELİYORUZ’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, seçim çalışmalarına Bahçeşehir  pazaryeri, esnaf ve ev ziyaretleri akşam da köy kahvehane ziyaretleri ile devam etti.

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz partilileri ile birlikte Bahçeşehir’de pazaryeri, esnaf ve “Kapı çal gönül al” ziyaretleri yaptı, halkla sohbet etti. Tüysüz ve beraberindekiler Merkez’e geçerek ev ziyaretlerini sürdürdü, akşam da Merkez Yeni Taşköprü köyünde kahvehaneleri ziyaret ettiler.

BAHÇEŞEHİR ZİYARETLERİ

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, beraberinde parti yöneticileri ve gençleri ile birlikte Bahçeşehir’de  pazaryeri ve esnaf ziyaretleri yaptı. Tüysüz burada pazarcı çiftçi kadınlarla ve alışverişe gelen halkla sohbet etti, amaçlarından bahsetti, 9 Mayıs’taki Düzce Mitingine davet etti.

Tüysüz ve berberindekiler daha sonra bölgede dolaşarak tek tek kapı çaldı ve selam verdi. Halkın sorularına da cevap veren Tüysüz, isteyenlerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

MERKEZ ZİYARETLERİ

Tüysüz, Hatay’dan gelen depremzede aile ile görüştü, daha sonra da Yeni Taşköprü Köyü’nde kahvehane sohbetleri yaptı.  Konuşmasında köyün yıllardır çözülemeyen ve en büyük sorunu olan doğalgazın köye getirilmemesi ile ilgili tespitlerini de paylaşan Tüysüz, “Yıllardır köyünüzün doğalgaz sorunu çözülmemiş. Sizleri hep oyalamışlar, vaatlerde bulunmuşlar ama gerçekleştirmemişler. 21 yıldır Düzce’de Cumhur İttifakı ve onunla aynı zihniyette olan partilerin milletvekili ve belediye başkanları seçildi. Yıllardır seçimleri tulum çıkartarak yani 3-0 kazandıkları için hizmet etmeye gerek duymadılar. Kendi tabirleri ile Düzce’yi ‘nasıl olsa ceketimi koysam kazanırım’ diye gördükleri için sorunlarınızı çözmeden de kazanacaklarından eminlerdi. Bugün geldiğimiz noktada Düzce’nin pek çok sorunu bu mantıkla bakıldığı için hala çözüm bekliyor. Hadi şimdi gelin bize yani diğer kanada şans tanıyın. Oylarınızla bizleri iktidara taşıyın. Biz sizlerin desteği ile iktidara gelmek ve sizlere, Düzce’mize, memleketimize hizmet etmek istiyoruz. 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu 9 Mayıs Salı günü saat 15:00’te Düzce Anıtpark’ta olacaklar. Siz kıymetli halkımızı da bu mitingde yanımızda görmek istiyoruz. İzmir’i İstanbul’u  gördünüz, neden bir Düzce Mitingi de böyle bir coşkulu kalabalıkla gerçekleşmesin.” dedi ve köy halkına çok teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir