ASLIHAN TÜYSÜZ, ‘BİZ GENÇLERİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, seçim çalışmalarına Düzce’de sendika ve esnaf ziyaretleri, öğleden sonra Gümüşova’da resmi kurum, esnaf ve site ziyaretleri, akşam da köy ziyaretleri ile devam etti.

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz önce özel bir etkinliğe gitti. Ardından Millet İttifakı Milletvekili Adayları ile birlikte Türk Eğitim Sendikası Düzce Şubesi’ni ziyaret etti. Tüysüz daha sonra partilileri ile birlikte Gümüşova’ya giderek Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Ardından Tüysüz ve beraberindekiler TOKİ konutlarına geçerek ev ve esnaf ziyaretleri yaptı. Akşam Gümüşova Köylerini ve Adige Kültür Evi’ni ziyaret ettiler.

DÜZCE ZİYARETLERİ

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Millet İttifakı Milletvekili Adayları ve ittifak Bileşeni partilerin il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Türk Eğitim Sendikası Düzce Şubesi’ni ziyaret etti. Tüysüz ardından, beraberindeki partisinin yöneticileri ve mensupları ile birlikte Aziziye Mahallesi’ne giderek hastane bölgesinde esnaf ziyaretleri yaptı ve halkla sohbet etti.

GÜMÜŞOVA ZİYARETLERİ

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz partisinin İl ve İlçe Başkanı, İl Genel Meclisi Üyesi, diğer yöneticileri ve onlara katılan CHP ilçe başkanı ve üyeleri ile birlikte önce Gümüşova Kaymakamı Selçuk Yosunkaya’yı makamında ziyaret etti. Ardından Hükümet Konağı’ndaki birimleri de ziyaret eden Tüysüz ve beraberindekiler buradan Belediye Başkanlığına geçti. Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ı makamında ziyaret eden Tüysüz ve beraberindekiler, birimleri de dolaşarak personeli ziyaret ettiler.

Buradan İttifak Bileşenlerinden olan Demokrat Parti’nin İlçe teşkilatına geçen Tüysüz ve beraberindekiler, seçim öncesi yerelde ve genelde durum değerlendirmesi yaptılar.

Tüysüz ve beraberindekiler partisinin il ve ilçe yöneticileri ve mensupları ile birlikte yol boyunca esnaf ziyaretler de yaparak TOKİ konutlarına geçip gruplar halinde “Kapı Çal Gönül Al” ziyaretleri yaptı.

Tüysüz ve heyet, Adaköy, Çaybükü ve Kahveleryanı Köylerinde halkla bir araya geldi ve sohbet etti. Tüysüz, Adaköy’de gençlere hitaben yaptığı konuşmasında, “Gençler biz sizlerin geleceği için çalışıyoruz. Biz sizleri yurtdışına gitmek için çıkış yolları aramayacağınız, memleketinize faydalı bireyler olarak yetişebileceğiniz, ‘dayınızla’ değil, ‘bileğinizin hakkı’ ile iş sahibi olabileceğiniz, güzel ve aydınlık bir Türkiye için uğraşıyoruz. Bunları başarabilmemiz için 13. Cumhurbaşkanı’nın Kemal Kılıçdaroğlu olması ve Millet İttifakı’nın Meclis’te üstünlük sağlaması gerekmektedir. İşte o zaman Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem’e geçerek memleketi ‘tek adam’ rejiminden kurtaracak ve ülkemizi sizlerin hak ettiği aydınlık geleceğe taşıyacağız.” dedi.

Tüysüz ve beraberindekiler Köprübaşı Ömer Efendi Köyü’ne giderek burada yer alan Adige Kültür Evi’ni ziyaret ettiler.

Tüysüz ve beraberindekiler gecenin ilerleyen saatlerinde Düzce’ye dönerek günü sonlandırdılar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir