Albayrak; “Vatandaşlarımız bize bizde beldemize sahip çıkacağız”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Boğaziçi Belediye başkan adayı Metin Albayrak, Seçim çalışmaları kapsamında belde halkıyla sürekli temas halinde. Halkının talepleri, yaşanan sorunları dinliyor. Yerine getirilmesi noktasında notlarını tek tek alıyor. 40 yıllık eğitimci olan Albayrak, söz uçar yazı kalır mantığı ile hareket ediyor.

MHP Boğaziçi Belediye başkan adayı Metin Albayrak, seçim çalışmaları sırasında şu ifadelere yer verdi;  “Belde halkının taleplerini yerine getirilmesi ve sorunların giderilmesi noktasında çalışmalarımızı şeffaf bir şekilde ,işin uzmanları ile yürüteceğimizi Boğaziçi Beldemizi daha yaşanır bir hale nasıl getireceğimizi her gittiğimiz yerde anlatıyoruz. Şeffaf belediyecilik bizlerin sayesinde olacak. Beldemizde çaldığımız her kapıda hoş sohbetle karşılandık. Vatandaşlarımızın teveccühü bizleri mutlu etti. Boğaziçi için çalmadık kapı bırakmayacağız. Vatandaşlarımız bize bizde beldemize sahip çıkacağız” dedi.

 

Metin Albayrak Kimdir?

 1958 Yılında Düzce’nin Kabalak Köyü’nde doğdu. İlkokulu Kabalak’ta, Ortaokulu Konuralp’te okudu. Düzce Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra Bolu Eğitim Enstitüsü’nü bitirdi. 1979 Yılında Rize-İkizdere’de öğretmenliğe başladı.

Sırasıyla Erzurum İli Pasinler İlçesi, Ağrı İli Doğubayazıt İlçesi, Giresun İli Şebinkarahisar İlçesi’nde öğretmenlik yaptı.1990 Yılında memleketi olan Düzce’ye dönen Metin Albayrak,  Gölyaka İlçesi’nde, daha sonra da Merkez Doğanlı İlköğretim Okulu ve Merkez Mustafa Kemal İlköğretim Okulları’nda öğretmenlik ve idarecilik yaptıktan sonra emekliye ayrıldı.

Kırk yıl süren görevi sırada Millî Eğitim Bakanlığı’nın çeşitli projelerinde aktif görev aldı.

“Dünya Küçük Bir Köydür” projesi kapsamında Yunanistan, İspanya, Portekiz, İtalya ve Romanya’ya ziyaretlerde bulunan Metin Albayrak, ikisi Öğretmen, biri diş Doktoru olmak üzere üç çocuk babası.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir