Akşener Belediye Başkan adaylarını açıkladı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Düzce’ye gelerek önemli açıklamalarda bulundu. Akşener, Düzce Merkez, Akçakoca ve Gölyaka Belediye Başkan adaylarını da açıkladı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Düzce’ye gelerek parti teşkilatıyla seçim sürecinde yapılacaklarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Parti binasında partilileriyle yaptığı görüşmenin ardından Acaroğlu’nda basın karşısına çıkan Akşener, genel seçimlerle ilgili yaşanan süreci anlattı. İYİ Parti’nin neden yerel seçimlere tek başına girdiği noktasında bilgilendirme yapan Akşener, “Kimseye kazandırmak ya da kimseye kaybettirmek gibi bir niyetimiz yok. Biz kendimiz kazanmak için yola çıkıyoruz. Bütün il ve içlerde adaylarımızı çıkararak, biz kaç kiloyuz, boyumuz kaç ve milletimiz bize nasıl bakıyor görmek istiyoruz” dedi.

Akşener, “Biz bu seçimlerde hem oy oranımızı hem de il ve ilçelerde büyükşehirler dahil olmak üzere önce yerel de sonra genelde 2028’de Türkiye’yi yönetecek parti olacağız” dedi.

 

 

Konuşmasının ardından Düzce Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Keleş’i, Akçakoca Başkan Adayı olarak Behçet Alkan Lokum’u ve Gölyaka Belediye Başkanı Adayı olarak Bekir Akbulut’u açıklayarak basına tanıttı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir