AKAR’DAN DÜZCE BELEDİYESİNE ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir dizi ziyaret için Düzce’ye gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü makamında ağırladı. Ziyaret esnasında konuşan Bakan Akar, Başkan Özlü’nün şehre büyük hizmetler yaptığını ve kendisini ilgi ile takip ettiklerini dile getirdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ı makamında ağırladı. Şehit ve gazi aileleriyle iftar programına katılmak için Düzce’ye gelen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü de ziyaret etti. Akar, Düzce’ye gelirken kenti havadan izlediğini ve Düzce’nin çok yeşil ve güzel bir il olduğunu kaydetti.

“BAŞKAN ÖZLÜ VE EKİBİNİ KUTLUYORUM”
Başkan Özlü’nün şehre büyük hizmetler yaptığını belirten Bakan Akar, “İftar vesilesiyle geldiğimiz Düzce’de, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak da görev yapmış olan çok değerli kardeşimiz, arkadaşımız. Dr. Faruk Özlü’nün şehrimize büyük hizmetler yaptığını burada bir kez daha görme fırsatı bulduk. Kendilerini ve çalışma arkadaşlarını kutluyorum.

“DÜZCE’Yİ DAHA İLERİ DÜZEYDE BİR ŞEHİR OLARAK GÖRECEĞİZ”
Bakan Akar Düzce ile ilgili değerlendirmelerine şöyle devam etti, “Gerçekten burada, yeşil Düzce’de bulanmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Özellikle havadan yolculuğumuz sırasında etrafı yakından inceleme fırsatı bulduk. Yoldan geçerken pek fark edilmiyor ama havadan Düzce çok daha güzel, çok yeşil. Cennet gibi bir ilde yaşıyorsunuz. Tabii bu noktaya gelmesinde geçmişten günümüzde emeği geçenleri tebrik ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde Düzce’nin çok daha ileri düzeyde görmek ve söylemek yanlış olmayacak” ifadelerini kullandı.

İFTARI BİRLİKTE YAPTILAR
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de ziyaretlerinden dolayı Bakan Akar’a memnuniyetini ifade etti.

Düzce Belediyesi ziyaretinin ardından Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ettikten sonra Başkan Özlü ile birlikte şehit yakınları ve gazilerle iftarda bir araya geldi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir