9 adrese eşzamanlı operasyon! Başsavcı bizzat yönetti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre koordinesinde sabah 06.00 sıralarında uyuşturucu piyasasında bilinen 9 ismin adresine Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekiplerince operasyon yapıldı. Operasyonda yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre’nin koordine ettiği operasyonda uyuşturucu madde ticareti ve diğer suçlar kapsamında yürütülmekte olan soruşturmalar kapsamında uyuşturucu piyasasının bildiği ve daha önce haklarında da aynı suçtan işlem yapılan 9 ismin adresine eş zamanlı baskın düzenlendi. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda 334 adet sentetik ecza, 7 parça halinde 190 gram sentetik kannabinoid (bonzai), 2 parça halinde 10 gram Metamfetamin, 13 gram esrar, 1 adet hassas terazi, 4 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet av tüfeği, 24 adet 7.65 mm çapında fişek, 5 adet 6.35 mm çapında fişek, 16 adet pompalı tüfek kartuşu, Tabanca parçaları ve tabanca yapımında kullanılan muhtelif malzemeler ele geçirildi.

Şüpheli şahıslar hakkında TCK 188,191 ve 6136 SKM suçlarından adli işlem başlatılırken, ayrıca yapılan GBT sorgularında basit yaralama ve TCK 191 suçlarından aranma kaydı bulunan bir şahıs yakalanarak gözaltına alınarak gerekli adli işlemlere başlanıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir