Temiz ve Daha Sağlıklı Bir Gelecek İçin Farkındalık

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal sorumluluk, temiz bir gelecek, sağlıklı çevre ve doğa alanında farkındalık oluşturmak amacıyla Düzce Üniversite Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından hayata geçirilen “Temiz Kampüs Temiz Düzce” etkinliği, çevre duyarlılığını artırmak için aynı titizlikle devam ediyor.

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi ile İlahiyat Fakültesi’nin ortaklaşa düzenlediği “Temiz Kampüs Temiz Düzce” etkinliğinde; Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Tuğba Seda Çolak ve Dr. Öğr. Üyesi Aslıhan Kuyumcu Vardar, öğretim elemanlarımız, idari personellerimiz ve öğrencilerimiz yer aldı.

Çevre temizliği ve doğaya saygı anlamında sosyal sorumluluk projelerimiz içerisinde önemli bir yer tutan “Temiz Kampüs Temiz Düzce” etkinliği her ayın son cuma gününde, daha önceden belirlenen fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu ve idari birimlerce gerçekleştirilmeye devam ediyor. Sürdürülebilir sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için doğanın ve çevrenin önemini her fırsatta dile getiren Üniversitemiz, düzenlediği sosyal sorumluluk projeleriyle de uygulamanın ülkemizin her bölgesine yayılarak, kalıcı hale gelmesini hedefliyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir