Kasapoğlu’ndan Açıklama Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Düzce Belediye Başkan yardımcısı Celal Kasapoğlu, yaşadığı sorunlar sebebiyle görevinden istifa etti. Kasapoğlu istifasını sosyal medya hesabından duyurdu.
Düzce Belediye Başkan yardımcısı Celal Kasapoğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Kendi islerimde yasadığım sorunlar sebebiyle Düzce Belediyesinde iki yıldır sürdürmekte olduğum başkan yardımcılığı görevimi bırakmış bulunmaktayım. Bundan sonraki süreçte meclis üyesi olarak çalışmaya devam edeceğim.
Hayatimin her döneminde ve her kulvarında üstlendiğim her isi elimden geldiğince iyi şekilde yapmaya çalıştım. Bana maddi ve manevi olarak zarar dahi verse insanları üzmemek, kırmamak, mağdur etmemek üzerine hareket ettim. İstemeden hata da yapsam asla bu niyetimin dışına çıkmadım, hatamı telafi etmek için yine uğraştım. Bundan sonra da yine ayni şekilde devam edeceğim. Bireysel olarak yasadığım sorunları aşmadan topluma faydalı olabilmek mümkün olmadığı için tüm gayretimi bu donemde islerime vererek ilerleyeceğim. Şahsi islerinde sorun yasayan birinin her ne kadar iyi niyetli de olsa bu makamda bulunmasını da doğru bulmuyorum.
İslerimizi daha sağlıklı şekilde ilerletebilmek için mali faaliyetlerimizi geçici olarak durdurduğumuz andan itibaren çok üzücü ve kırıcı şeyler yasadım. Bireysel olarak diyalog kurduğum kendimi ifade ettiğim kimsenin benimle ilgili olumsuz kanaate sahip olmayacağını düşünüyorum çünkü gerçekten zorluk ta yasasam tüm imkânlarımı seferber edip çare üretmeye gayret gösteriyorum. Bu süreçte hep bunu yapmaya çalıştım. Geçici olarak yasadığım bu donemi asacak gücüm ve azmim var . İnşallah belirlediğimiz şekilde ilerleyip tüm sorunlarımızın da üstesinden geleceğiz.
Ancak karsıma çıkan bir zorluğun üzücü ve kırıcı söylemlere dönüşmesi bu surecin izi olarak bende kalacak .
İnşallah kısa bir zaman sonra yine amaç edindiğim şekilde topluma faydalı bir insan olarak hayatıma devam edeceğim.
Hayatimin her kulvarında yanımda duran destek olan herkese çok teşekkür ederim.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir