İleti Yönetim Sistemi Bilgilendirme Semineri Gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce TSO ile Uyumsoft işbirliğinde düzenlenen “ İleti Yönetim Sistemi Bilgilendirme Semineri “ Uyumsoft e-dönüşüm Operasyon Yöneticisi Seda Köse, Uyumsoft e-dönüşüm İş Geliştirme Uzmanı Erdem Cem Sürek tarafından video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

Gerçekleşen eğitime; Düzce TSO Meclis Üyesi Hasan Arslan, Odamız Genel Sekreter Vekili Zeynep Cebeci, Özel Kalem Müdürü Mürvet Gül Turhan, Eğitim & Kalite Sorumlusu Vildan Yılmaz katılım sağladı.

Pandemi dolayısıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirilen Eğitim programının açılış konuşmasını Düzce TSO Genel Sekreter Vekili Zeynep Cebeci yaptı. Cebeci; Değerli Katılımcılar, Başkanımız Sayın Tuncay Şahin son anda Vali Bey ile çıkan program dolayısıyla kendisini temsilen katılıyorum ve hepinize selamlarımı iletiyorum. Özellikle günümüzde ileti yönetim sistemi önemli bir durum haline gelmiştir. Bizlerden firmalarımızı bu sisteme entegre zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Şimdi konu ile ilgili değerli bilgilerini sizlere aktarmak üzere Uyumsoft e- dönüşüm operasyon sorumlusu Seda Hanım’a bırakıyorum. “ şeklinde konuştu.

Gerçekleşen seminerde; Operasyon Yöneticisi Seda Köse, Uyumsoft e-dönüşüm İş Geliştirme Uzmanı Erdem Cem Sürek, işletme gözüyle İYS uyumluluk projesi, yönetim seçimi ve uygulama süreci” konularında bilgiler verdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir