Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Uluslararası Kongrede Görev Aldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın pek çok ülkesinden alanında yetkin bilim insanlarının oturum başkanı ve konuşmacı olarak katıldığı 15. Dünya Perinatal Tıp Kongresi’nde, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gökhan Göynümer, oturum başkanı ve konuşmacı olarak yer aldı.

Dünya Perinatal Tıp Derneği tarafından online olarak düzenlenen 15. Dünya Perinatal Tıp Kongresi; dünyanın her yerinden perinatal, neonatal, obstetrik, pediatri, perinatal patoloji, pediatrik cerrahi, pediatrik kardiyoloji ve genetik disiplinlerindeki uzmanlık alanlarında seçkin profesyonelleri bir araya getirdi.

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gökhan Göynümer, gebelikte diyabet, yenidoğan beslenmesi, komplike gebelik konularına ilişkin çeşitli vaka analizlerine yer veren konuşmacıların bulunduğu oturumda, oturum başkanı olarak görev aldı.   Perinatoloji alanında çok sayıda poster bildirisinin de sunulduğu kongrenin verimli geçtiğini dile getiren Prof. Dr. Göynümer, tüm oturum başkanları ve katılımcılara önemli katkılarından dolayı teşekkür etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.