Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Uluslararası Kongrede Görev Aldı

1
Daha Fazla Göster

Dünyanın pek çok ülkesinden alanında yetkin bilim insanlarının oturum başkanı ve konuşmacı olarak katıldığı 15. Dünya Perinatal Tıp Kongresi’nde, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gökhan Göynümer, oturum başkanı ve konuşmacı olarak yer aldı.

Dünya Perinatal Tıp Derneği tarafından online olarak düzenlenen 15. Dünya Perinatal Tıp Kongresi; dünyanın her yerinden perinatal, neonatal, obstetrik, pediatri, perinatal patoloji, pediatrik cerrahi, pediatrik kardiyoloji ve genetik disiplinlerindeki uzmanlık alanlarında seçkin profesyonelleri bir araya getirdi.

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gökhan Göynümer, gebelikte diyabet, yenidoğan beslenmesi, komplike gebelik konularına ilişkin çeşitli vaka analizlerine yer veren konuşmacıların bulunduğu oturumda, oturum başkanı olarak görev aldı.   Perinatoloji alanında çok sayıda poster bildirisinin de sunulduğu kongrenin verimli geçtiğini dile getiren Prof. Dr. Göynümer, tüm oturum başkanları ve katılımcılara önemli katkılarından dolayı teşekkür etti.

resim yükle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

DuzceLife ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!