DÜNYA GAZETESİ YÖNETİMİ, BAŞKAN ÖZLÜ’NÜN MİSAFİRİ OLDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ ve Genel Koordinatör Vahap Munyar’ı ağırladı. Başkan Özlü ile birlikte bir dizi ziyarette bulunan heyet, kazı çalışmalarının sürdüğü Prusias Ad Hypium antik kentini hayranlıkla inceledi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir dizi temaslarda bulunmak için kente gelen Dünya Gazetesi yöneticileri ile bir araya geldi.

Başkan Özlü, ilk olarak Mutfak Sanatları Merkezi (MSM)’de ağırladığı Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ ve Genel Koordinatör Vahap Munyar’a işletmenin kuruluşu başta olmak üzere misafirlerine sunduğu yöresel lezzetlere yönelik bilgi verdi.

Ardından Başkan Dr. Faruk Özlü’nün de katılımıyla Konuralp Antik Kentinde devam eden kazı çalışmalarını ziyaret eden heyet, arkeologların anlatımı eşliğinde tarihi alanı gezdi.

Arkeologların bölgenin tarihine yönelik anlatımlarını not alan heyet, hayranlıklarını Başkan Özlü ile paylaşarak, antik tiyatroyu Türkiye ve Dünya mirasına kazandırma adına yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendisine teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir