CHP’DEN KAFKAS DERNEKLERİNE ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Düzce İl ve Merkez İlçe örgütü Düzce Kafkas Kültür ve Abhaz Kültür Dernekleri ile bir araya geldi.
İlk olarak Düzce Kafkas Kültür Derneğini ziyaret eden heyet, başkan Murat Seyok ve yönetimi tarafından ağırlandı. Samimi bir sohbet havasında geçen buluşmada, dernek üyelerinden Düzce’deki okullarda ana dilde eğitimin yaygınlaşması önerisi gelirken, yerel bazda yaşanan birtakım gelişmelerde görüşülen konular arasındaydı.
Ardından Düzce Abhaz Kültür Derneği ile bir araya gelen CHP yönetici ve üyeleri, yaklaşan olası erken seçimde ülkenin menfaati doğrultusunda herkesin elinden geleni yapması gerektiğinin altını çizdi.
Partide yaşanan son gelişmeler ve faaliyetler hakkında da dernek üyelerini bilgilendiren il başkanı Semih Cemşit, kendileri ile koordineli şekilde hareket etmek istediğini aktardı. ‘’Bizim için Kafkas dernekleri çok kıymetli’ ‘diyen il başkanı ‘’Hep beraber şehrimizin geleceğini koruma altına almalıyız’ dedi.
‘’Düzce CHP’den vekil çıkarmak size nasip olacak gibi görünüyor ‘’diyen Abhaz Derneği üyelerine söz veren Cemşit, ’İlk seçimde Ankara’da CHP Düzce’nin vekilini göreceksiniz’ ’ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir